FOODOLOGY

Pivovarská restaurace v Uhříněvsi

V dubnu 2019 oslavila Pivovarská restaurace v Uhříněvsi třetí výročí od svého zrození. Za tuto dobu si získala řadu příznivců, a to nejen skrze lahodné tamní pivo. Silným magnetem pro mlsné je zde totiž i kuchyně.

Radniční sklípek Liberec

Prostory hodné královského majestátu jsou domovem restaurace Radniční sklípek už od sklonku XVIII. věku.

U Salzmannů

Datem zrození úhelné pivnice U Salzmannů v Plzni je rok 1637. Ovšem teprve o nějakých dvě stě padesát let později jí Martin Salzmann dal své jméno.

Hostinec U krále Václava IV.

Chcete-li udělat krok do minulosti za poznáním tradičních českých venkovských hospod, musíte do Točníku. Čeká tam na vás Hostinec u krále Václava IV.

Masné krámy

Tradiční jihočeská kuchyně, výborně ošetřený Budvar a přátelská obsluha jsou hlavními taháky jihočeské pivnice.

Klášterní šenk

Klášterní šenk

Restaurace v Břevnovském klášteře nabízí přesvědčivou staročeskou kuchyni i umně čepované vlastní pivo.

Potrefená husa Na Verandách

Potrefená husa Na Verandách

Restaurace situované v prostorách pivovaru mají své kouzlo. Vedle zpravidla dobře ošetřeného piva přispívá k zážitku hlavně uvolňující atmosféra. Nejinak je tomu v podniku z řetězce Potrefených husí, sídlícím v útrobách pražského Staropramenu.

Vinohradský Parlament

Vinohradský parlament

Když před cirka třemi lety otevřel podnik na Vinohradech své brány, obsluha se musela ucházet o přízeň až tří stovek hladových a žíznivých. Sály a šámbry jedné z největších pivních restaurací ve městě přitom stále přitahují davy hostů.

Loď Pivovar

Loď Pivovar

Vltavská flotila výletních lodí má nový neobvyklý přírůstek. Na dvě ze tří palub se vlastníkům lodi Pivovar podařilo vtěsnat minipivovar.

U Supa

U Supa

Některé prameny mluví o nejstarším pivovaru v Praze, dokonce prý až ze třináctého věku. Jiné připisují prvenství „pouze“ tamní restauraci. Ať tak či tak, staroměstský pivovar s restaurací U Supa je v tuto chvíli patrně nejmladší pivovar v hlavním městě.

1 2
personalni agentura

Nabídka
pracovních
pozic v
gastrojobs