FOODOLOGY

Restaurace Tarouca – Park Hotel Průhonice

Pokud se vám restaurace Tarouca Parkhotelu Průhonice jeví jakoby svým způsobem přežitek doby, je to proto, že jste tam ještě nezavítali.

Cafe New One

Nadčasový designový podnik centru Olomouce láká také na kuchyni

Bohém

Bohém

Do restaurace v litomyšlském hotelu Aplaus cestovali gurmeti ze široka daleka. Jak je tomu dnes, kdy sláva jména Bohém poněkud, zdá se, vybledla?

La Rotonde

La Rotonde

Restaurace La Rotonde v hotelu Alcron neztratila nic ze svého nevtíravě elegantního vzhledu, jaký dostala do vínku ve zlaté éře československého pohostinství třicátých let.

Medité

Restaurace v Mariánských Lázních zaměřená na španělskou kuchyni oslaví deset let své existence. Na tom není nic divného, řeknete si možná. Není a je.

Letenský zámeček

Letenský zámeček

V poklidném prostředí, obklopen vkusně ošetřeným parkem, nabízí Letenský zámeček už drahně let gastronomické služby vysoké úrovně a hned v několika segmentech.

Restaurant Parnas

Zapomenutá, nedoceněná. To jsou dva přívlastky definující restauraci Parnas na Smetanově nábřeží. Přitom když objevíte poněkud utajený vchod a vstoupíte, až se vám zastaví dech.

Sotto Ponte

Poděbradské bistro a grill nabízí tématická menu i kvalitní burgery či asijské nudle.

Portfolio

Portfolio restaurant

Podnik ukrytý v podloubí na rohu ulic Havlíčkovy a Hybernské nabízí v decentně modernistickém interiéru vše, co dělá restauraci restaurací.

Rezidence Liběchov

Restaurace Kaskáda

Rezidence Liběchov navržená Josefem Lauermanem se stala domovem restaurace, která se už dlouhou dobu drží v popředí zájmu těch, kdo rádi dobře stolují.

1 2 3 7
personalni agentura

Nabídka
pracovních
pozic v
gastrojobs