FOODOLOGY

Masné krámy

Přitažlivost a atmosféra této restaurace mají mystickou sílu

Zájezdní hostinec U Jiskrů

Pár kilometrů od Strakonic hned u hlavní silnice otevřel Martin Jiskra atraktivní restauraci. Kolemjedoucí tak mohou plnohodnotně pojíst vybrané krmě z rejstříku tradiční české kuchyně

Restaurace a pláž Jureček

Někde je zde patrně ukryté ložisko omamující doby zlatých meziválečných let, a ígejzír, který z něho vyvěrá, sebou nese kouzlo zdejší atmosféry.

Pivovarská restaurace v Uhříněvsi

V dubnu 2019 oslavila Pivovarská restaurace v Uhříněvsi třetí výročí od svého zrození. Za tuto dobu si získala řadu příznivců, a to nejen skrze lahodné tamní pivo. Silným magnetem pro mlsné je zde totiž i kuchyně.

Konfit restaurant

Objevit v Brně restauraci Konfit je trochu orientační oříšek. Poněkud stranou centra, nápis na stěně domu, na níž chybí dveře, tajemný průjezd a ničím nelákající nádvoří za ním. Skoro máte chuť návštěvu vzdát a vyhledat jiný podnik.

Zájezdní hostinec Na Štěpáně

Hospoda tu bývala odedávna. Anály hovoří o XV. století, kdy tu už fungoval přívoz. A kde jinde, než u vody a cestě přes ni mohla být dobrá krčma.

Radniční sklípek Liberec

Prostory hodné královského majestátu jsou domovem restaurace Radniční sklípek už od sklonku XVIII. věku.

Restaurace Tarouca – Park Hotel Průhonice

Pokud se vám restaurace Tarouca Parkhotelu Průhonice jeví jakoby svým způsobem přežitek doby, je to proto, že jste tam ještě nezavítali.

Triton Restaurant

Přístup do této doposud nepříliš známého restaurantu Triton je mírně náročný a dílem tajemný. Vlastně není divu, sestupujete totiž do podsvětí.

Entrée

Oč déle čekal Přemek Forejt na svou příležitost, o to lépe ji nyní zužitkovává. Restaurace Entrée v olomouckém rezortu Hodolany a šéf tamní kuchyně fungují v unikátní symbióze.

1 2 3 9
personalni agentura

Nabídka
pracovních
pozic v
gastrojobs