replica watches review are extremely famous swiss. 100% quality assurance https://replica-watches.to.

most popular fake breitling watches for cheap sale.

100% authentic replica uhren.

FOODOLOGY

Zlatí lvi jinak

18. listopadu 2020 vyšlo další vydání Publikace Nejlepší restaurace pro sezónu 202I od nakladatelství a vydavatelství TopLife Czech

Nebudu se tentokrát – nechť mi vydavatel odpustí – zabývat počtem, množstvím ani úrovní oceněných restaurací – jen pro pořádek, je jich třiadevadesát. Vůbec to totiž dnes není hlavním gastronomickým tématem.
Stav, v jakém se pohostinství ocitlo, když si patrně zrovna je mocipáni zvolili jako etalon toho, co všechno tato společnost unese, je pro obor katastrofický. Po poslední šarádě s otvíráním a znovuomezováním otevírací doby až likvidační. Proto si v tomto chaosu, domnívám se, zaslouží ocenění každý podnik, který ač na kolenou, vytrvává s nabídkou okének byť s minimálním výtěžkem. Každý podnik, který stál a stojí v první řadě těch, kdo pomáhají všem v úderné linii boje proti virové pandemii. Všem, kdo se zuby nehty snaží o přežití i přes jakkoliv kotrmelcovitá rozhodnutí vlády.

Věřme však, že se restaurace a celé pohostinství přes tuto etapu dříve či později přenesou. Potom nastane čas Nejlepší restaurace otevřít a zamyslet se nad jejich obsahem. Dnes totiž, jakkoliv si vážím všech, kdo na publikaci pracují, ani oni nevědí, kolik restaurací do příštího roku přežije.
Přes nešťastnou dobu zrození má kniha jistě svůj význam. Jen by, alespoň, proto, kterak řady podniků vyšly svým hostům vstříc, měla mít alespoň tisíc stránek. A i jen pouhou zmínkou ukázat na všechny ty bezejmenné, které vydržely. Bez ztráty principů a konceptů, které si vytkly jako krédo.
Na počtu lvů ani jejich udělení či neudělení přitom tentokrát vůbec nezáleží.

11. 12. 2020

Daily Meal

všechny novinky

Marek Raditsch – s Kampa Parkem dobré i zlé

Čtvrt století v jedné ze špiček restaurací v Česku

Aramark své strávníky hýčká

David a jeho krkovice, Fichtnerova kančí kroketa a pavouček od Punčocháře…

Bonusy mírného klimatického pásma

Jsme zemí, která se rozkládá zhruba mezi osmačtyřicátou a jedenapadesátou rovnoběžkou severní šířky. Nemáme moře, počasí bývá v běhu roku různé a často vrtošivé

Daily Drink

všechny novinky

Pivovar Svijany – rok 2021, rok změn

Do oživeného dění v českém pohostinstvím vstupuje rodinný Pivovar Svijany razantně hned několika změnami

Sklenici svijanského na oslavu…

Stalo se už zavedenou tradicí, že Rodinný pivovar Svijany uvaří k významným dnům slavnostní pivo

Ležák nebo kyseláč?

V neutěšené době, kdy téměř nic nefunguje a nic se nesmí, se přece jen dá najít cestička

https://www.theloadguru.com/best-vpn-for-privacy/