replica watches review are extremely famous swiss. 100% quality assurance https://replica-watches.to.

most popular fake breitling watches for cheap sale.

100% authentic replica uhren.

FOODOLOGY

Svijanští na vavřínech nespí

Do již tak početné sbírky titulů a ocenění svijanských piv přibyly další dva. Na soutěži International Craft Beer Award v německém Neustadt an der Weinstraße se o to postaraly Svijanská Kněžna 13 % a Svijanský Máz 11 %


SeV mladé soutěži, která si už vydobyla značné renomé, se na sklonku června 2019 v sedmdesáti čtyřech kategoriích utkalo 1229 vzorků. V kategorii český ležák plzeňského typu dosáhl Svijanský Máz na stříbrnou, Kněžna v kategorii tmavé pivo českého typu získala dokonce medaili zlatou .
Piva z jednatřiceti zemí hodnotila porota devadesáti odborníků z řad pivovarníků, someliérů a senzorických expertů z celkem třinácti zemí. Hodnotila stobodovou stupnicí dle jejich vlastností – vzhledu, vůně, chuti a pitelnosti.
Úspěch svijaských je o to cennější, že mezi přihlášenými pivy byla vedle většiny piv německých i celá třetina z ostatního světa.
Ocenění na soutěži, pořádané vydavatelstvím Meininger Verlag, dokládá dnes už známou skutečnost. Že se Svijanský pivovar na počátku své už jednadvacetileté samostatné existence vydal správnou cestou.Jakkoliv svým způsobem vlastně proti proudu.
Ještě na okraj: v soutěži Meininger International Beer Beer Award 2019. získal titul „Craft Beer of the Year 2019“ Císařský porter 9,1 procenta ABV s vůní švestky a německého rumu z pivovaru Störtebeker Braumanufaktur zur Craft Beer Brauerei ve Stralsundu.

Svijanský Máz 11 % – svijanská klasika a nejprodávanější svijanské pivo jak v točené, tak lahvové variantě. Pivovar jej vyrábí již od roku 1998, kdy rychle zaplnilo mezeru mezi slabšími pivy „na žízeň“ a silnějšími dvanáctkami – ležáky.
Svijanská Kněžna 13 % se vyrábí z vybraných speciálních sladů, které jí dodávají specifickou kávově-karamelovou chuť. Ve Svijanech se vaří od roku 1999. Výborně se hodí k dobrému jídlu a mimořádnou oblibu si získala jako součást řezaného piva s kterýmkoli jiným pivem ze Svijan – různými kombinacemi lze dosáhnout rozličné chutě, vůně a stupňovitosti.

26. 6. 2019

Daily Meal

všechny novinky

Znojmo a léto patří k sobě

Že by si každý měl schovat pár dnů dovolené pro návštěvu letního Znojma je už známou skutečností

Tchajwanské ledové tříště, Chušúr jako v Mongolsku, polský bigos… a české koláčky

To všechno a mnohem více dalších dobrot ze všech stran glóbu bylo k mání na Kulaťáku

Bidfood je připraven…

Ve dnech 25. – 27. května – to je ještě dnes, probíhá na Výstavišti PVA v Letňanech významný event

Daily Drink

všechny novinky

Vše o vinařství světa ve Valticích

Jedním z prvních dvou vzdělávacích projektů o vinohradnictví a vinařství začala Vinařská akademie Valtice

Pivovar Svijany – rok 2021, rok změn

Do oživeného dění v českém pohostinstvím vstupuje rodinný Pivovar Svijany razantně hned několika změnami

Sklenici svijanského na oslavu…

Stalo se už zavedenou tradicí, že Rodinný pivovar Svijany uvaří k významným dnům slavnostní pivo

https://www.theloadguru.com/best-vpn-for-privacy/