replica watches review are extremely famous swiss. 100% quality assurance https://replica-watches.to.

most popular fake breitling watches for cheap sale.

100% authentic replica uhren.

FOODOLOGY

Martinhal Cascais M Bar

Jak se jí o prázdninách: Martinhal Cascais Family Hotel

Portugalský resort ležící pouhou půlhodinku cesty od Lisabonu nabízí vše, co dělá tamní kucyni zajímavou.

V hlavní budově nebo malebném zákoutí před ní v chladivém stínu je spousta možností, jak se dobře a chutně stravovat. Přívětivá atmosféra, jakou nabízejí všechny restaurace, je zaměřena hlavně na děti. Jednotlivá dětská menu mají kolorit autentičnosti, čerstvých surovin a osvědčených místních úprav. Usaďte se, kde je vám libo, ať je to v O Terraço, M Baru nebo ve změné stinném koutě s výhledem na ryzí přírodu, všude si vyberete.

Kulinářská filozofie resortu je založena na práci se surovinami vysoké kvality od portugalských producentů. Šéf kuchyně Daniel Andrade a jeho tým si vybrali dodavatele z Cascais a blízkého okolí, produkty se ocitají v kuchyni pouhých pár hodin po sklizení. Ryby pocházejí z vyhlášených rybářských trhů, a maso je vybráno z nejlepších regionů. Rostlinné produkty dodává Manuel Rosa, široko daleko vyhlášený pěstitel.

K tomu je k dispozici nabídka znamenitých vín v udivující škále.

V menu tak najdete třeba avokádovou roládu s krevetami, chilli a šťovíkem, salát z quinoy s ananasem, pečenou solenou tresku na kari s kokosem a mořskými řasami, grilované makrely s jablky a lichořeřišnicí nebo 35 dní vyzrálé hovězí s chřestem a parmazánem.

Když se usadíte venku, lehký vánek jen mírně rozvlní okraje slunečníků, jako by se ptal, smí-li vstoupit. Potom se chopí vůní, vycházejících z talířů, vykrouží s nimi piruetu okolo vašich chřípí a zmizí.

Resort nedaleko atlantického pobřeží nabízí několik variant bydlení – od elegantních, efektně designovaných pokojů v hlavní budově po bydlení v moderních vilách.

Pro děti je zde rozlehlá krytá plocha a klub, jehož využití je – s výjimkou Baby Room zarma. Protože areál leží mezi dvěma golfovými hřišti – Quinta da Marinha a Oitavos Dunes – mají rodiče možnost se věnovat hře, zatímco se děti baví v Kids Clubhouse. Snadno tak lze kombinovat sportovní vyžití i společný rodinný program tak, aniž by někdo strádal.

Vedle krytých prostor klubu mají děti k dispozici více než 2000 metrů čtverečních speciálně upravených a vybavených hřišť. Po celý den tak mohou střídat programy či atrakce, aniž by se třeba jen minutku nudily. Dětský klub a jeho programy jsou komponovány pro různé věkové skupiny a specializovány na chlapce nebo dívky.

28. 6. 2018

Daily Meal

všechny novinky

Znojmo a léto patří k sobě

Že by si každý měl schovat pár dnů dovolené pro návštěvu letního Znojma je už známou skutečností

Tchajwanské ledové tříště, Chušúr jako v Mongolsku, polský bigos… a české koláčky

To všechno a mnohem více dalších dobrot ze všech stran glóbu bylo k mání na Kulaťáku

Bidfood je připraven…

Ve dnech 25. – 27. května – to je ještě dnes, probíhá na Výstavišti PVA v Letňanech významný event

Daily Drink

všechny novinky

Vše o vinařství světa ve Valticích

Jedním z prvních dvou vzdělávacích projektů o vinohradnictví a vinařství začala Vinařská akademie Valtice

Pivovar Svijany – rok 2021, rok změn

Do oživeného dění v českém pohostinstvím vstupuje rodinný Pivovar Svijany razantně hned několika změnami

Sklenici svijanského na oslavu…

Stalo se už zavedenou tradicí, že Rodinný pivovar Svijany uvaří k významným dnům slavnostní pivo

https://www.theloadguru.com/best-vpn-for-privacy/