replica watches review are extremely famous swiss. 100% quality assurance https://replica-watches.to.

most popular fake breitling watches for cheap sale.

100% authentic replica uhren.

FOODOLOGY

Aramark své strávníky hýčká

David a jeho krkovice, Fichtnerova kančí kroketa a pavouček od Punčocháře…

U příležitosti otevření jedné z nejmodernějších kuchyní, v nichž připravuje pokrmy poskytovatel závodního stravování společnost Aramark si užili zaměstnanci Škoda Auto nevšední událost. Ve dnech 6. – 10. září jim jako bonus spojený s několikrát posunutým otevřením nové „závodky“ uvaří čtveřice velkých osobností české gastronomické scény. Kuchaři Radek David, Marek Fichtner, Jan Punčochář a cukrář Lukáš Skála připravili pro Škodováky každý speciální menu. David se rozhodl pro fazolovou polévkou ochucenou uzenou paprikou a krkovici se špenátem podávanou s houbovými knedlíky.

Marek Fichtner je pohostil polévkou z pečeného květáku a kroketami z kančího masa s bramborovými plackami, Jan Punčochář nabídl cibulačku s modrým sýrem a variaci koprové omáčky.

Trojici kuchařů doplnil hlavní šéfkuchař Aramarku a manažer Národního týmu kuchařů Tomáš Konopka. Jeho meníčkem byl zeleninový krém s medvědím česnekem a hovězí líčka s kedlubnou na smetaně. Protože při takové parádě nesmí chybět něco sladkého, vstoupil do hry mákem plněnými knedlíky s višňovou omáčkou ještě cukrář Lukáš Skála. Navíc autoři receptur své pokrmy ve všech restauracích Škodovky zaměstnancům i sami vydali.

Jedinečný zážitek připravil poskytovatel závodního stravování spol. ARAMARK v souvislosti s několikrát odloženým otevřením ultramoderní kuchyně v automobilce. Té je vyhrazena celá dvoupodlažní budova a tamní pracovníci jsou schopni denně „vystřílet“ až pětatřicet tisíc porcí. Nápaditá ouvertura se setkala s velkým ohlasem a všichni si jak samu kvalitu jídel tak i osobní servis slavných autorů receptur chválili. Z jejich rukou podaná jídla chutnala ještě o dva tři stupínky více.

Otevření největší a nejmodernější kuchyní závodního stravování nejen v České republice, ale i v rámci Střední Evropy je nejen dárkem mladoboleslavským, ale i dalším posunem v úrovni péče gastronomických služeb v tomto segmentu.
Ve společnosti Aramark v současnosti odstravují dva a půl tisíce jejích zaměstnanců ve více než 120 restauracích na 120 000 jídel. To ji řadí mezi největší poskytovatele stravovacích služeb v České republice. Vydařený počin ve Škodě Auto ukázal navíc to, nakolik jí záleží na kvalitě podávaných jídel a tedy na spokojenosti každého jednoho z těch, o které pečují.

19. 10. 2021

Daily Meal

všechny novinky

Znojmo a léto patří k sobě

Že by si každý měl schovat pár dnů dovolené pro návštěvu letního Znojma je už známou skutečností

Tchajwanské ledové tříště, Chušúr jako v Mongolsku, polský bigos… a české koláčky

To všechno a mnohem více dalších dobrot ze všech stran glóbu bylo k mání na Kulaťáku

Bidfood je připraven…

Ve dnech 25. – 27. května – to je ještě dnes, probíhá na Výstavišti PVA v Letňanech významný event

Daily Drink

všechny novinky

Vše o vinařství světa ve Valticích

Jedním z prvních dvou vzdělávacích projektů o vinohradnictví a vinařství začala Vinařská akademie Valtice

Pivovar Svijany – rok 2021, rok změn

Do oživeného dění v českém pohostinstvím vstupuje rodinný Pivovar Svijany razantně hned několika změnami

Sklenici svijanského na oslavu…

Stalo se už zavedenou tradicí, že Rodinný pivovar Svijany uvaří k významným dnům slavnostní pivo

https://www.theloadguru.com/best-vpn-for-privacy/